fbpx
meble-na-wymiar-wieliczka

Od pomiaru do montażu


Dziękuję Ci za pobranie poradnika – Jak urządzić kuchnię? Katalog nowoczesnych rozwiązań 2023 – który we współpracy z czołowymi producentami okuć kuchennych, stworzyła moja żona. Znajdziesz go w swojej skrzynce mailowej (sprawdź również folder SPAM). Przedstawione w nim rozwiązania być może zaprezentują Ci systemy, jakich jeszcze nie znałeś/znałaś. Niektóre z nich może nie są Ci obce, ale asortyment będzie stale się poszerzał. Jeśli pobrałeś/aś mój poradnik zapewne jesteś…

…zainteresowany/a kuchnią na wymiar

Dlatego opowiem Ci kim jestem i jak działam. Meblomaks to firma rodzinna – moja i mojej żony, która zrodziła się z mojej pasji do majsterkowania.

Z klientem działam na zasadzie czterech kroków:

  • wykonuję pomiar pomieszczenia, w którym mają być montowane meble (kuchnia, łazienka, pokoje),
  • na jego podstawie wraz z żoną przygotowujemy projekt, a następnie wizualizację,
  • końcowy etap po akceptacji wszystkich szczegółów to montaż.

Interesuję Cię cena kuchni, zabudowy łazienkowej czy szafy? Przed umówieniem się na pomiar skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny zamieszczonej pod linkiem: WYCENA.

Meble na wymiar – opinie

Aby nie być gołosłownym i nie ograniczać się tylko do realizacji, poczytaj opinie zadowolonych klientów. Są to AUTENTYCZNE komentarze osób, którym wykonywałem zlecenia – stale dodaję bieżące realizacje do moich kont społecznościowych i cieszę się na taką reakcję zleceniodawców. Może dołączysz do ich grona?

Oferta sklepu internetowego

Jeśli nie masz pomysłu na układ mebli kuchennych, również służę pomocą. Wspólnie z żoną rozrysuję wstępny plan Twojej kuchni i zaproponuję ciekawe rozwiązania. Jeśli natomiast masz już w głowie jakiś pomysł, ale potrzebujesz go zwizualizować, to również zapoznaj się z taką możliwością.


Bądź na bieżąco i śledź moje najnowsze projekty w mediach społecznościowych! Na pewno będę publikować wiele ciekawych nowości.

Pozdrawiam serdecznie! inż. Marcin Hajda