fbpx

Meble łazienkowe

Po całym dniu ciężkiej pracy łazienka to miejsce, gdzie możemy się odprężyć. Gorąca kąpiel i nowocześnie zaprojektowane wnętrze da nam chwilę potrzebnego relaksu.

W dobrze urządzonych wnętrzach każdy przedmiot ma przeznaczone dla siebie miejsce. Nie inaczej jest w łazience. Aby dobrze przemyśleć układ mebli na wymiar do łazienki, odpowiedzmy sobie na poniższe pytania:

Jak chcemy zabudować przestrzeń pod umywalką?

Gdzie będziemy trzymać drobne przedmioty jak perfumy, zapasy mydła, szampony?

Jak ma wyglądać mebel, w którym umieścimy zapas papieru toaletowego, ręczniki?

Czy brudna bielizna będzie przechowywana w koszu czy chcemy zamontować w tym celu specjalne cargo?

Oczywiście każdy układ trzeba przemyśleć, wymiarując odpowiednie pomieszczenie.

Jeśli przebrnęliśmy przez ten etap, następny w kolejności jest wybór odpowiednich materiałów. Należy mieć na uwadze fakt, że łazienka to pomieszczenie mocno wilgotne. Blaty jak i fronty meblowe polecamy wykonywać z materiałów odpornych na takie warunki. Warto też pamiętać, że istotną rolę w zachowaniu dobrej kondycji mebli ma wentylacja pomieszczenia.

Meble łazienkowe wykonuje się na wiele lat, dlatego już teraz warto przemyśleć ich każdy szczegół. Po dokonaniu pomiarów pomieszczenia doradzimy jaki układ będzie najodpowiedniejszy i najbardziej ergonomiczny. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przygotujemy komputerową wizualizację, która zobrazuje przyszły wygląd łazienki w wybranej przez Państwa kolorystyce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.