fbpx
kuchnie-na-wymiar-miechów

Jak urządzić kuchnię?

Katalog nowoczesnych rozwiązań 2023


Szafki, komody, kosze cargo, dodatki…. Mnogość produktów dostępnych na rynku sprawia, że na pytanie jak urządzić kuchnię, nie ma łatwej odpowiedzi. Nie trudno pogubić się w mnogości dostępnych akcesoriów i okuć. Internet zalewa nas informacjami i każdy pomysł na kuchnię szybko zastępowany jest innym. Jedno jest jednak pewne, a mianowicie fakt, że interesują nas dwa czynniki:

Jakość i komfort użytkowania

Jako firma produkująca meble na wymiar (również kuchnie) wyszliśmy naprzeciw potrzebom i zapytaniom klientów. W naszym bezpłatnym poradniku, który można pobrać poniżej, znajdziecie zestawienie najbardziej popularnych i nieawaryjnych rozwiązań do kuchni. Dzięki nim wasze pomieszczenie stanie się nie tylko sercem domu. Przygotowywanie posiłków będzie od tej pory intuicyjne, komfortowe i przyjemne. A to klucz do zadowolenia w nowoczesnym domu.

W poradniku odpowiemy między innymi na pytania:

  • jakie systemy będą najlepsze do umieszczenia pod blatem, w dolnej zabudowie?
  • co zrobić, aby korzystanie z szafek wiszących było wygodne i nie wymagało podsuwania krzesła?
  • nie mam spiżarki – gdzie wygospodarować przestrzeń na suchą żywność?
  • mam dużo sprzętu AGD – jakiego typu szafka będzie dla niego odpowiednia?

Projektu kuchni nie jest łatwy i wymaga dużej dokładności, jednak wstępny pomysł na kuchnię, pozwoli nam mniej więcej ukształtować obraz tego pomieszczenia. Poradnik nie wyczerpuje tematu dogłębnie, ale będzie w stanie rozjaśnić nam pewne tematy i pokazać sposoby na przechowywanie żywności, akcesoriów, sprzętów AGD. Od tego jeszcze długa droga do ustalenia finalnego projektu.

Jak urządzić kuchnię? – pobierz poradnik

Pobierz bezpłatny e-book i zapisz się do naszego newslettera. Co jakiś czas będziemy podsyłać Ci nowości i ciekawe przemyślenia dotyczące aranżacji wnętrz (nie tylko kuchni na wymiar, ale również innych pomieszczeń czy naszych projektów).

Będzie nam bardzo miło, jeśli także w dowód wdzięczności za przekazaną wiedzę i wkład w naszą pracę polubisz nasze media społecznościowe. Obserwuj nas, ponieważ podchodzimy do swojej pracy nietuzinkowo. Tworzymy własne projekty, których nie spotkasz u konkurencji:

Meble na wymiar – opinie

Aby nie być gołosłownym i nie ograniczać się tylko do realizacji, poczytaj opinie zadowolonych klientów. Są to AUTENTYCZNE komentarze osób, którym wykonywałem zlecenia – stale dodaję bieżące realizacje do moich kont społecznościowych i cieszę się na taką reakcję zleceniodawców. Może dołączysz do ich grona?


Zajrzyj do naszego sklepu i stwórz z nami kuchnię marzeń